وبلاگ رسمی شرکت مهرادکو

بازرگانی و تولید مواد شیمیایی و غذایی

وبلاگ رسمی شرکت مهرادکو

بازرگانی و تولید مواد شیمیایی و غذایی

وبلاگ رسمی شرکت مهرادکو
شرکت مهراد تجارت نوین کالا بین الملل، فعال در زمینه صادرات، واردات، تولید، خرید و فروش مواد شیمیایی و غذایی
تلفن:4-43 16 3641 071
فکس: 0742 3641 071

 

 شرکت مهرادکو بزرگترین تولید کننده و فروشنده مواد غذایی و خشکبار در جنوب کشور می باشد که با دارا بودن تیمی منسجم و متخصص، شامل مهندسین صنایع غذایی، شیمی، کشاورزی و مدیریت بازرگانی، اقدام به فروش خشکبار، مواد غذایی و تامین مواد اولیه کارخانجات صنایع غذایی در سراسر ایران کرده است.

به صورت ویژه؛ انواع مختلف انجیر استهبان از مرغوب ترین انجیرستان های استهبان (شامل کوهستان خم، ایج و ...) در بسته بندی های کاملا استریل شده جهت صادرات و استفاده داخلی موجود می باشد.

استهبان در جنوب شرقی شیراز و به فاصله 175 کیلومتری آن قرار گرفته است. این شهرستان با دارا بودن بیش از  2500000 (دو میلیون و پانصدهزار) اصله درخت انجیر دیم در سطح بیش از 20000 (بیست هزار) هکتار، اولین و مهمترین منطقه انجیر خیز در ایران و جهان محسوب می شود.

در حال حاضر تولید انجیر دیم (خشک) در این منطقه بیش از 20000 (بیست هزار) تن می باشد که بدین ترتیب بالاترین رقم تولید این نوع انجیر در جهان به شمار می رود. از لحاظ نوع انجیر و کیفیت، انجیر استهبان در جهان بی نظیر است و به همین دلیل یکی از اقلام مهم صادرات در زمینه خشکبار، انجیر استهبان می باشد

زعفران اعلاء و سرریشه و همچنین انواع مختلف پسته به صورت عمده موجود می باشد.


دیگر مواد غذایی و خشکبار شامل ( مویز، مغزیجات، بادام، گردو و انواع میوه های خشک و ....) و گل محمدی و .....به صورت سفارشی موجود می باشد.